Ubezpieczenia w PSP na 2012 r.

Zgodnie z obietnicą z zeszłego tygodnia, umieściliśmy na naszej stronie najnowsze ubezpieczenia na 2012 rok. Oferta, tak jak i w zeszłym roku pozwala pilotom którzy uprawiają więcej sportów niż paralotniarstwo (a jest takich bardzo dużo) na wykupienie jednej polisy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Polisa nasza ma dodatkowe rozszerzenie o następujące sporty:
Narciarstwo, snowboard, nurkowanie, modelarstwo, narty wodne, wakeboard, windsurfing, kitesurfing.

Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości paralotniarzy PPGG, mam ofertę na wyższa składkę, jednak powinienem do końca tygodnia otrzymać obiecana niższa ofertę i taka chce docelowo zamieścić na stronie. Mamy jeszcze czas do końca lutego na jej umieszczenie dlatego nie chce robić zbyt pochopnych ruchów.

Zapraszam również wszystkich kursantów do zapoznania się z przygotowaną dla nich ofertą, bo z tego co się orientuję jest bardzo duży problem na rynku z wykupieniem polisy dla osoby po zakończonym szkoleniu a przed zdanym egzaminem na świadectwo kwalifikacji. Proponuje aby zawsze dowiadywać się bezpośrednio u ubezpieczyciela czy ubezpieczenie OC zabezpiecza również ten okres.

Życząc wszystkim aby nigdy nie musieli korzystać z polisy zapraszam do korzystania z oferty.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118