Depułtycze Królewskie koło Chełma – zawody PLMP i PG

Serdecznie zapraszamy na zawody paralotniowe współorganizowane przez KSP iPSP i PTP, pod patronatem Prezydenta Miasta Chełma i Rektora PWSZ w Chełmie, które odbędą się w dniach 6-8 września 2013, na lotnisku w Depułtyczach Królewskich k/Chełma.

Oficjalne rozpoczęcie w piątek 6 września o godzinie 17:00 a zakończenie w niedzielę 8 września o godzinie 12:00. Planujemy rozegranie zawodów dla pilotów „swobodnych” PG a także kolejnej edycji PLMP dla pilotow „napędowych” (PPG/PPGG).

Wszystko w tym samym miejscu i terminie!

Więcej informacji w dziale SPORT.psp.org.pl

Oprócz pamiątkowych medali dla zwycięzców ufundowało nagrody finansowe. Piloci którzy zajmą najwyższe stopnie podium (klasa serial), otrzymają nagrody finansowe po 200 zł  Dodatkowo, najwyżej sklasyfikowany zawodnik PSP z opłaconą składką za 2013 r. do piątku włącznie, otrzyma również 200 zł nagrody.

Na chwilę obecną zarejestrowało się 18 pilotów latających swobodnie.

Wszystkich pilotów PG i PPG proszę o zaktualizowanie oprogramowania w urządzeniach GPS GARMIN. Najnowszy firmware do urządzeń można ściągnąć na stronie GARMIN. Ma to duże znaczenie dla sprawnego ściągania tracków po lotach. Zawody odbędą się zgodnie z regulaminem PLP z wyłączeniem klasy sport, rekreacja, klasyfikacji kobiet i drużynowej.

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118