I Motoparalotniowy Slalomowy Memoriał im. Grzegorza Krzyżanowskiego

Paramotor Team Poland zaprasza  na Slalomowe Zawody Motoparalotniowe, które odbędą się w dniach 16-17 maja na lotnisku Aeroklubu Radomskiego. Wszyscy pamiętamy Grzesia, pomimo upływu już prawie roku od tragicznego wypadku.  On jest  cały czas z nami. Lotnisko w Piastowie było zawsze Jego ukochanym miejscem i właśnie tam odbył się Jego ostatni lot. Wspólne z radomskimi pilotami podjęliśmy inicjatywę organizacji corocznego memoriału Jego imienia. Będą to zawody SLALOMOWE,  w których był niedoścignionym Mistrzem. Pragniemy, by dla kolejnych pokoleń pilotów paralotniowych Memoriał ten był ważną imprezą w ich corocznym kalendarzu sportowym.

memorial_krzyzaka

Wspólnie upamiętnijmy Grzesia.

Wspólnie z Rodziną Grzesia,  Pilotami Aeroklubu Radomskiego oraz Wami wszystkimi chcemy również ufundować skromny obelisk „Kamień Pamiątkowy”, który stanie przy budynku Aeroklubu Radomskiego.

Przedstawiamy poniżej projekt, prace już się rozpoczęły, odsłonięcie nastąpi w sobotę 16 maja o godzinie 16.

Koszt wykonania wraz z przygotowaniem miejsca wyniesie około 7 tys. zł.

Tą drogą zwracamy się do wszystkich o przekazywanie na konto Komisji Mikrolotowej Aeroklubu Polskiego  „cegiełek” z dopiskiem „Grześ”. Uzyskane tą drogą środki będą wykorzystane na wykonanie Kamienia Pamiątkowego.

Aeroklub Polski
17 stycznia
Warszawa 00-906

Bank BGŻ:
19 2030 0045 1110 0000 0253 5440
W tytule: Grześ

Na stronie internetowej PTP ukaże się szczegółowe rozliczenie. W wypadku,  gdyby udało nam się zebrać więcej niż konieczna suma, reszta zostanie przekazana na Fundusz Wspierania Rehabilitacji Pilotów Paralotniowych.

Zapraszamy wszystkich na Memoriał oraz na uroczyste odsłonięcie Kamienia Pamiątkowego.

kamien_krzyzak

Niech to będzie Nasze wspólne święto.

Piloci

Paramotor Team Poland.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118