Kalendarz paralotniowy PSP 2014

Jeśli podobały się Wam przekazane w zeszłym roku kalendarze paralotniowe Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego 2013 to informuję, że właśnie zaczęła się akcja planowania kalendarza na 2014 rok. W zeszłym roku, kalendarz oprócz Polski trafił do kilku krajów europejskich z których napływają prośby np. o to abyśmy w kolejnym kalendarzu nazwę miesięcy wpisali również po angielsku.

Od dzisiaj zapraszam wszystkie osoby posiadające przepiękne zdjęcia paralotniowe, chętne do zamieszczenia ich w naszym kalendarzu 2014, do przesyłania ich na adres psp.mariusz(at)gazeta.pl. Proszę o dopisek, że wyrażam zgodę na zamieszczenie mojej fotografii w dystrybuowanym przez Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe kalendarzu. W zamian, osoby które przekażą nam zdjęcie wykorzystane w kalendarzu, dostaną 5 egzemplarzy kalendarza lub 200 zł do wyboru, za jedno wykorzystane zdjęcie.

Zapraszamy wszystkich producentów sprzętu paralotniowego, sprzętu sportowego oraz inne osoby które byłyby w stanie pomóc w pozyskaniu sponsorów na tworzenie kalendarza do kontaktu ze mną. Kalendarz GRATIS otrzyma w tym roku minimum 750 naszych członków z aktualnie opłaconą składką. Kalendarz będzie wysyłany co najmniej do 6 krajów europejskich takich jak Polska, Niemcy, Austria, Irlandia, Szkocja, Anglia. Logo Waszych firm będzie wisiało przez miesiąc na ścianie każdego z naszych członków i przyjaciół PSP. Właśnie dzisiaj jest czas na zastanowienie się, czy czasami bardzo fajna inicjatywa reklamowa nie ominie Waszej firmy.

Proszę pilotów o rozpropagowanie tej informacji np. do producentów swoich skrzydeł.

Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe ze swej strony gwarantuje najwyższą jakość wydanego kalendarza oraz gratisowe przekazanie go wszystkim członkom z aktualnie opłaconymi składkami.

Osobiście zapraszam wszystkich pilotów zwłaszcza PPG do wykonywania jesiennych lotów w kilka paralotni, podczas których można zrobić fajne zdjęcie. Najfajniejsze ujęcia w kalendarzu to takie, gdzie paralotnia jest dość blisko wykadrowana, ostra, dobrze widoczna, a tło zapiera dech w piersiach.

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118