Księgowo-prawne zasady wspierania KN

Chciałbym poinformować, że zostały ustalone i opracowane księgowo-prawne zasady wspierania Kadry Narodowej przez poszczególnych kolegów czy instytucje, przy wykorzystaniu PSP jako księgowej platformy do przepływu środków. W związku z powyższym PSP poszukuje osób chętnych do opracowania regulaminu i zasad rozdzielania środków pomiędzy zawodników.

Chcielibyśmy aby opracowane zasady i regulamin był jednoznaczny i przejrzysty w celu usprawnienia rozdziału tych środków (finansowe, rzeczowe) oraz uniknięcia w przyszłości związanych z tym (rozdziałem środków) nieporozumień. Osoby gotowe poświęcić swój czas i wyrażające chęć opracowania takiego regulaminu prosimy o zgłoszenie swojej osoby emailem na adres PSP.

Ireneusz „isiu” Lupa

PS. Środki na dofinansowanie kadry będzie można przekazywać indywidualnie lub instytucjonalnie (np. jeśli jakiemuś sponsorowi będzie wygodniej przekazać dotacje organizacji niż poszczególnej osobie będzie mogła to zrobić przekazując środki na PSP z informacją o ich konkretnym przeznaczeniu – jeden zawodnik, Kadra, Reprezentacja)

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118