Legitymacje Stowarzyszenia

Proszę wszystkich zainteresowanych o wzięcie udziału w tworzeniu graficznego wyglądu legitymacji członkowskiej Stowarzyszenia. Legitymacja ma być wielkości karty płatniczej, dwustronna, laminowana. Na stronie pierwszej na pewno musi znaleźć się „Logo”, „Nazwa Stowarzyszenia”, adres (obecnie internetowy) i nr. Legitymacji (myślę że czterocyfrowy wystarczy).

Następnie „imię, nazwisko i adres zamieszkania Członka i data wystawienia, no i miejsce na zdjęcie (25mm x 20mm w formie elektronicznej do wydruku jednoczesnego z legitymacją) lub (30 mm x 25 mm do wklejenia).

Druga strona natomiast ma zawierać informację o stopniu wyszkolenia (tutaj niestety jeszcze nie zostały wypracowane jakie) i ewentualnego ubezpieczenia zawieranego za pośrednictwem Stowarzyszenia (np. OC, NNW, KL) z data ważności i może będzie tutaj konieczna jakaś pieczątka do przystawienia (czyli miejsce)

Druk legitymacji planuję wykonywać (obecnie) metodą fotograficzna na drukarce z zastosowaniem dwustronnego papieru  i laminowanie.

Są to moje propozycje na skład zawartości legitymacji, dodatkowo należy uwzględnić możliwość łatwego wstawiania tekstu i formatowania całości do wydruku.

Propozycje z opisem uruchomienia proszę kierować na:  migor@widzew.net

Zbigniew Gotkiewicz

Czyli gotek - założyciel PSP, lata od zawsze, startuje w zawodach, testuje skrzydła, uczy latać, ekspert od spraw bezpieczeństwa

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118