Licencje Sportowe FAI dla członków PSP

Wszyscy członkowie Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego mogą pozyskiwać licencje sportowe FAI na 2014 r. od Aeroklubu Polskiego w maksymalnej cenie 40 zł (cena uzależniona od wieku osoby aplikującej). Co należy zrobić aby licencję otrzymać?

Należy wejść na stronę Aeroklubu Polskiego, zapoznać się z Regulaminem Licencjonowania Zawodników, pobrać wniosek o wydanie/przedłużenie licencji, wypełnić go (w pozycji: Oświadczenie wnioskodawcy o przynależności do klubu sportowego posiadającego licencję klubu sportowego wydaną przez AP, należy wpisać: Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe), zapłacić opłatę i przesłać zeskanowany wniosek z potwierdzeniem dokonania opłaty na adres licencje@aeroklubpolski.pl.

Nowa licencja sportowa FAI lub znaczek umożliwiający przedłużenie licencji już posiadanej zostanie wysłany na adres aplikanta pocztą.

Zapraszamy do udziału w rywalizacji sportowej.

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118