Mistrzostwa Polski 2010

Paralotniowe i Lotniowe Mistrzostwa Polski 2010, których organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe odbędą się w dniach 2-8 maja w miejscowości Levico Terme we Włoszech. Na zawodach stawi się czołówka polskich pilotów, a także wielu pilotów z zagranicy. Po raz pierwszy Stowarzyszenie podjęło się także organizacji Mistrzostw Lotniowych.

Levico Terme leży około 60 km no północ od Bassano i 50 km na zachód od Feltre, więc jeśli ktoś zna te tereny, to rozpozna z powietrza znajome widoki. Przy dobrej pogodzie można polecieć do Mt Dolady i z powrotem.

Na imprezę zapraszamy nie tylko zawodników, ale także kibiców – po zamknięciu okna startowego każdy będzie mógł pozwiedzać okolicę. Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą przy zawodach, też zapraszamy – prosimy wysłać nam wiadomość przez formularz kontaktowy na stronie zawodów.

Do zobaczenia w Levico.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118