Paralotniowy Album Polski

Wiem, że wszyscy mamy w swoich archiwach fotograficznych wspaniałe fotki – proponuję połączyć siły i stworzyć wspólny ALBUM  Polski z paralotniowej perspektywy.

Jak to zrobić? Na początek przesłać na mojego maila  gumka0@o2.pl  internetowe wglądóweczki dobrych fotografii.

Dobrych to znaczy takich  które w oryginale mogą być wydrukowane w formacie min. 50x30cm. Żeby takie zdjęcie można było wydrukować musi mieć rozdzielczość 300 DPI. To pierwszy warunek – drugi to wykonanie fotki z paralotni. To chyba wszystkie najważniejsze wymagania. Oczywiście fotka musi być opisana imieniem i nazwiskiem autora ,datą i ewentualnym tytułem lub opisem miejsca. Na początek myślę o wersji drukowanej, ale być może po ukazaniu się takiego albumu w dobrych księgarniach  będzie można pomysł rozwijać w necie.

Czekam niecierpliwie na waszą odpowiedź z nadzieją, że może znowu  uda się zrobić sporo dobrej „nikomu niepotrzebnej roboty”

Jerzy Gumowski

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118