ParaRudniki już za dwa tygodnie

I nie zabraknie na nich PSP. W tym roku podczas targów ruszamy z nową inicjatywą: Polską Ligą MotoParalotniową, organizowaną wspólnie z trenerem polskiej kadry PPG oraz Paramotor Team Poland. Będzie to cykl zawodów PPG i PPGG otwarty zarówno dla rasowych zawodników, jak i amatorów.

Celem nadrzędnym organizatorów jest zachęcanie pilotów do brania udziału w zawodach, a przez to do podnoszenia umiejętności pilotażu oraz zdobywania nowej wiedzy. Byłoby idealnie, gdyby każdy pilot paralotniowy przynajmniej jeden raz wziął udział w tego typu zawodach i mógł się osobiście przekonać, że to najlepsza forma doskonalenia.

W sumie planujemy przeprowadzić 5 edycji, z czego dwie będą w Częstochowie, a pozostałe w innych częściach Polski, aby udział w nich był możliwy i ułatwiony dla jak największego grona pilotów. Więcej szczegółów na stronie Sportu PSP oraz na stronie Paramotor Team Poland.

Zapraszamy także na oficjalną stronę Targów Lotnictwa Lekkiego, gdzie dowiecie się, co ciekawego nas czeka w Rudnikach.

pararudniki

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118