PLMP MPPP Bartoszyce

Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe zaprasza do wzięcia udziału w zawodach II Motoparalotniowego Pucharu Polski i już V Polskiej Ligii Motoparalotniowej.
Pierwsza edycja odbędzie się w Bartoszycach w dniach 5-7 maja, zawodnicy stawiają się już na miejscu 4 maja. 5 maja odbędą się treningi i po południu planowana jest już pierwsza konkurencja.
Ci co nie będą mogli być 4 maja mogą się stawić w piątek, będą mieć szansę wzięcia w zawodach.
Rejestracja na stronie PSP http://psp.org.pl/sport/liga-motoparalotniowa/rejestracja-plmp/ i będzie również na miejscu, zawody przeprowadzone będą na terenie Dworku Dębówko i tam też będziemy wszyscy zakwaterowani.
Proszę rezerwować swój pobyt w dworku na hasło zawody – 89 7622307, zgłaszamy również osoby towarzyszące. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego proszę o meldowanie się wcześniejsze.
Zawodnicy Kadry proszeni są o dodatkowe zgłaszanie swojego udziału poza rejestracją i meldowaniem się w dworku u „zygzaka” 784460434 (obowiązkowo ze względu na rozliczenie ich pobytu ze środków własnych organizatorów i Komisji Mikrolotowej).
Cena noclegu ze śniadaniem i obiadem wynosi 85 zł od osoby / na dobę
Adres,  Dębówko 1 pod Bartoszycami  http://www.dworekdebowko.pl/kontakt
Zawody są organizowane pod patronatem Burmistrza Miasta Bartoszyce i przy wsparciu logistycznym 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej, planowanych jest wiele atrakcji poza samymi konkurencjami motoparalotniowymi, dlatego gorąco zachęcamy do udziału.
Dla przypomnienia zawodnicy chcący wziąć udział w Pucharze Polski muszą mieć aktualną licencje sportową LSFAI, dla zawodników ligi nie jest potrzebna licencja sportowa.

Paweł Warzybok

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118