Statystyki roku 2016

Witam!

Rok 2016 zamykamy jak już wcześniej pisałem ponad 1150 członkami (stan z przed świąt) i nasi członkowie mieli 126 licencji sportowych FAI w dwóch dyscyplinach, również na przyszły rok mamy wykupione dwie licencje klubu i z tego co wiem to już wpływają wnioski na FAIki, aktualny stan otwarcia AP ma ogłosić do soboty (tak przynajmniej zapowiadano).
Od jutra ruszy w systemie „zefir” składka na rok 2017, składka wynosi jak dotychczas 40 zł na rok (płatna jednorazowo).  Jednocześnie informuję że osoby które nie wpłaciły składki członkowskiej za rok 2016 zostaną uchwałą Zarządu po nowym roku usunięte z listy członków PSP.


Podsumowując pytania padające na grupach dyskusyjnych informuje:
PSP na rok 2017 nie jest organizatorem PMP, jest to konsekwencja braku kontaktu z  Karoliną, a nikt inny się u nas do tego zadania nie zgłosił.
Jednocześnie informuję że Jacek Profus  (Przewodniczący KLiP w AP) tą informację posiada już od początku listopada i w jakiś sposób ten temat ogarnia, oczywiście zaoferowałem wsparcie ze strony PSP, jednak nic więcej na ten czas nie wiem.

Jeżeli macie konkretne pytania, wnioski lub jakieś sprawy to proszę je kierować na mój mail, jest wszem znany lub na ogólny z PSP.
Niebawem bo 7 stycznia w Łodzi będzie akcja pakowania kalendarzy (będzie oddzielne info), zapraszam wszystkich chętnych, będzie okazja na spotkanie się i porozmawianie.

Pozdrawiam i Życzę w imieniu Zarządu Szczęśliwego Nowego Roku

Mirek Górski

Paweł Warzybok

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118