Ubezpieczenia 2016

W naszym systemie dostępne są już nowe ubezpieczenia na 2016 r. Znajdziecie tam wszystkie dobrze Wam znane oferty, a także jedną nowość – ubezpieczenie OC na drony (zarówno dla lotów rekreacyjnych, jak i komercyjnych).

Składki niewiele wzrosły – od kilku do kilkunastu złotych, w zależności od opcji. Składka członkowska pozostała na niezmienionym poziomie i wynosi 40 zł.

Logując się do systemu Zefir należy najpierw zadeklarować opłacenie składki członkowskiej na 2016 r. – wtedy będzie można już wybrać odpowiednie ubezpieczenie. Składkę i opłatę za ubezpieczenie można opłacić jednym przelewem na podane mailowo konto. Każda polisa jest ważna od następnego dnia po dokonaniu wpłaty (ale nie wcześniej niż 1 marca 2016), bez względu na to, kiedy ta wpłata dotrze na nasze konto i kiedy zostanie zarejestrowana w systemie Zefir. Imienną polisę można wydrukować z systemu od razu po dokonaniu wyboru opcji ubezpieczenia. Wszystkie polisy będą ważne do 28 lutego 2017 r.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • Mikołaj Walczyk ,

  Rozważcie proszę zorganizowanie polisy na akcję poszukiwawczo-ratunkową na terenie UE bez KL. Całe ubezpieczenie KL jest drogie, a koszty leczenia w UE pokrywa NFZ na podstawie karty EKUZ. Mając kartę EKUZ i OC jedyne czego nam brakuje w UE to ubezpieczenie akcji ratunkowej.

  • email: psp@psp.org.pl

   Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
   ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

   NIP 527 251 23 14
   REGON 140534339
   KRS 0000236118