Zmiany w Prezydium Zarządu PSP

walne_zebranie

Ze znacznym opóźnieniem wynikającym z oczekiwania na formalne zakończenie procedury w KRS informujemy, że:

W dniu 23 sierpnia Zarząd podjął uchwałę o zmianie składu prezydium zarządu na podstawie par.22 punkt 2 i 6 statutu, wybrano przy obecności 6 członków zarządu na:

Prezesa Zarządu                 Mirosława Górskiego (wcześniej Wiceprezesa Zarządu)

Wiceprezesa                       Michała Smyka

Bez zmian w funkcji:

Sekretarz              Grzegorz Siwik

Skarbnik                Paweł Warzybok

Członkowie zarządu:

Karolina Kocięcka

Mateusz Lubecki

Henryk Zjawin

SKAN UCHWAŁY ZARZĄDU W FORMACIE PDF

Za odwołaniem Karoliny Kocięckiej z funkcji Prezesa Zarządu oddano 6 ważnych głosów, przyczyną odwołania był brak możliwości kontaktu telefonicznego, osobistego czy emailowego, jak również zaniechanie wykonywania funkcji Prezesa. Zarząd w podanym wyżej składzie funkcjonuje w oparciu o wcześniej uchwalony regulamin, wszyscy członkowie zarządu są z regulaminowym wyprzedzeniem informowani o posiedzeniach i biorą w nich czynny udział, z wyjątkiem Karoliny Kocięckiej. Z Karoliną od maja tego roku nie możemy nawiązać żadnego kontaktu, mimo to otrzymuje wszystkie materiały i dokumenty w jakich proceduje zarząd. Jest to dla nas przykre doświadczenie i z całą pewnością nie wiąże się ze złą wolą Karoliny, jednak dla sprawnego funkcjonowania stowarzyszenia zarząd dokonał tych zmian. Jak widać wyżej Karolina w dalszym ciągu jest w Zarządzie, jedynie zmiana polega na tym, że nie pełni już funkcji Prezesa. Mamy nadzieję, że dalej będzie z nami pracować i aktywnie uczestniczyć w Stowarzyszeniu.

Zmiany prezydium Zarządu oczywiście zostały zgłoszone do KRS i są w trakcie procedowania, a wszystkie dokumenty są podpisywane zgodnie z reprezentacją statutową par. 37 i mają prawną ważność.

Pragnę przeprosić wszystkich za brak aktualizacji informacji na naszej stronie, postaramy się w przyszłości aby być na bieżąco.

Przy okazji informujemy że dotychczas przekroczyliśmy próg 1150 członków z opłaconą składką, dziękujemy wszystkim za wspieranie naszej działalności i zapraszamy do dalszej współpracy. Członkowie naszego stowarzyszenie otrzymali 126 Licencji Sportowych FAI (LSAFAI) w Związku Sportów Lotniczych w dwóch dyscyplinach.

Oczywiście tradycyjnie już przygotowujemy dla Was kalendarze, legitymacje i coś jeszcze, jednak ze względu na fakt świątecznego szczytu wysyłkowego, akcje pakowania i wysyłki zorganizujemy zaraz po świętach lub po nowym roku, decyzję podejmiemy w zależności od możliwości lokalowych.

Z Najlepszymi Życzeniami Świątecznymi

Mirosław Górski

Paweł Warzybok

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118