Mistrzostwa Polski Live (Flymaster)

Uwaga kibice. Paralotniowe Mistrzostwa Polski 2014 będzie można śledzić poprzez Livetracking. Specjalne urządzenie od firmy Flymaster, które otrzyma każdy zawodnik, będzie wysyłało dokładną pozycję pilota, która będzie wyświetlana z 1 sekundowym odświeżaniem na mapie dostępnej online. Na mapie dodatkowo będzie można zobaczyć, jak wygląda konkurencja, kto prowadzi, a kto już być może wylądował.

Będzie to ten sam system, który obecnie jest używany na zawodach British Open w Meduno we Włoszech, a można go obejrzeć pod tym adresem.

Livetracking to nie tylko gratka dla kibiców, ale także większe bezpieczeństwo pilotów, gdyż organizator w każdym momencie wie, gdzie znajdują się wszyscy zawodnicy, a także większa wygoda, gdyż łatwiej będzie zorganizować zwózkę.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118