Może być zielony (ale nie musi)

Szkoła paralotniowa Cloudbase ma bazę w Warszawie, a poza organizowaniem kursów i wyjazdów w mniej lub bardziej egzotyczne miejsca, zajmuje się także sprzedażą sprzętu m.in. firm Ozone, Dudek, Gradient, AirDesign oraz Plusmax. Ta ostatnia zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości kasków do latania oraz innych sportów. Kaski mają skorupę z tworzywa ABS i wygodne wykończenie wnętrza. Spełniają wymagania normy EN966 dla kasków paralotniowych, co jest niezbędne w zawodach sportowych. Są bardzo lekkie (470 g), estetyczne i można domontować do nich dodatkowe akcesoria, takie jak szczęka, wizjer, czy zaczep na gogle (ten ostatni to do sportów zimowych). Występują w 8 ciekawych kolorach i matowym wykończeniu. Szczęki występują w 7 kolorach co daje nam możliwość zestawienia wielu różnych wersji dwukolorowych czyniąc kask wyjątkowym.

Dzięki uprzejmości szkoły Cloudbase, jeden z takich kasków, w dowolnym rozmiarze i kolorze powędruje to jednego z pilotów PMP 2014.

plusmax_plusairi_colors

A tutaj filmik z wyprawy szkoły do Kolumbii w tym roku.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118