PLP Beskidy – lecimy!

W związku z tym, ze prognozy na niedzielę mocno się poprawiły, a na sobotę wyglądają świetnie, zapraszamy wszystkich pilotów na Ligę w Beskidach.

Plan gry jest następujący:

Spotykamy się w sobotę od godziny 8:00 w budynku kolejki na Skrzyczne. Tam będzie rejestracja i wgrywanie punktów. Kolejka rusza od 9:00 i będziemy wjeżdżać do 10:00. O godzinie 11:00 odprawa na górze.

Jeżeli prognozy się potwierdzą, to wyłożymy na sobotę klasyk beskidzki, czyli konkurencję obszarową po trasie trójkąta FAI. Dzięki temu będzie to trasa dobra zarówno dla zawodowców, jak i początkujących zawodników. Na górze będą zawodnicy kadry narodowej, którzy opowiedzą, jak oblecieć trasę.
Wpisowe na zawody wynosi 80 zł (60 zł dla członków BSP) – w tym 2 bilety na wjazd na górę, zwózka z trasy (w dolinie Żywieckiej).

I teraz nowość. Prosimy wszystkich chętnych o rejestrację na Airtribune, gdyż stworzyliśmy tam stronę Ligi, dzięki czemu będziemy mieć Livetracking

Jeszcze dzisiaj po południu więcej informacji.

meteogram_air

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118