Puchar Beskidu Wyspowego 18-19 sierpnia

Miło mi zakomunikować, iż w najbliższy weekend odbędzie się druga w tym roku edycja Polskiej Ligi Paralotniowej – Puchar Beskidu Wyspowego. Poniżej kilka informacji dla zainteresowanych.

Podczas tej edycji liczba pilotów została ograniczona do 50, z czego 15 miejsc jest zarezerwowanych dla członków Stowarzyszenia Paralotniarzy Beskidu Wyspowego. Pierwszeństwo w udziale mają osoby, które miały opłacone wpisowe na pierwszą planowaną edycję w kwietniu (lista znajduje się tutaj www.pbw2012.spbw.pl). Nie należy się jednak zrażać, gdyż na pewno przynajmniej część z tych osób nie będzie w stanie dotrzeć w sobotę na start.

Po drugie primo spotykamy się w sobotę pod wyciągiem na Śnieżnicę w miejscowości Kasina Wielka. Rejestracja zawodników będzie odbywać się w godzinach od 8 do 10 i ani minuty dłużej, gdyż właśnie o 10:00 specjalnie dla nas rusza wyciąg i jedziemy na górę.

Przy tej okazji prosiłbym o wgranie sobie punktów zwrotnych ze strony http://pbw2012.spbw.pl/index.php?page_id=3. Tam też można znaleźć instrukcję, jak to zrobić. Na miejscu będę dysponować tylko kablem mini USB, dlatego też może być problem z wgraniem punktów do starszych GPSów.

Po trzecie primo w sobotę planowana jest impreza (najprawdopodobniej ognisko). Wszelkie szczegóły, co gdzie i jak, podam wieczorem. W ramach wpisowego, które w tym roku wynosi 50 zł dla członków SPBW i 70 zł dla niezrzeszonych, już po zawodach zostaną rozdane/rozesłane wspaniałe koszulki, specjalnie zaprojektowane na tę okazję 🙂

pozdrawiam
Michał Gierlach
SPBW | UFO Team

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118