Wind X-treme

Firma Wind-X (www.wind-x.pl oficjalna polska strona – otwarcie już wkrótce) działa na rynku hiszpańskim od blisko 16 lat. Produkty Wind-X to multifunkcyjne chusty tunelowe o bardzo szerokim spektrum zastosowania we wszelkich sportach outdoorowych. Wyjątkowa użyteczność chust wynika z możliwości noszenia ich w dowolnych kombinacjach, np. na szyi, głowie, włosach. Jednak funkcjonalność to nie wszystko, dlatego chusty Wind-X charakteryzują się oryginalnymi wzorami, pośród, których każda „osobowość” znajdzie coś dla siebie!

glowy

Chusty Wind-X produkowane są z najwyższej jakości 100% poliestru w technologii SANITEZED zapewniającą skuteczną ochronę antybakteryjną. Do głównych atrybutów tego produktów można zaliczyć wyjątkową elastyczność, niezwykłą oddychalność, a także doskonałą zdolność szybkiego schnięcia. Są bezszwowe i bardzo przyjemne w dotyku. Dzięki tym właściwościom zapewnione zostają ochrona i komfort noszenia w każdych warunkach pogodowych, co jest szczególnie ważne we wszystkich sportach outdoorowych.

Sponsorem chust multifunkcyjnych jest oficjalny dystrybutor Wind–X na Polskę – firma GO4ADVENTURE. „Jako dystrybutor produktów Wind-X i sponsor Paralotniowych Mistrzostw Polski 2013, trzymamy mocno kciuki, abyście w dniach 1-5 maja solidnie wymarzli w powietrzu u podstaw jak najwyżej położonych cumulusów zwiastujących mega warun, a następnie przegrzali się na mecie podczas słonecznej relaksacji po satysfakcjonująco oblecianych taskach! 😉 Wszystkim życzymy miejsca na pudle oraz Wind-X-owych nagród, które będą was bronić przed wiatrem, zimnem i słońcem, nie tylko podczas latania, ale wszelkich przygód w outdoorze, których każdemu 'niech się darzy’ jak najwięcej!”

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118