Yellow SimPASS – pierwszy sponsor PMP 2012

Jako pierwszy sponsor dołączyła w tym roku do nas firma Simpass, która ufunduje ciekawe nagrody dla najlepszych pilotów. Oferta firmy to tanie połączenia w roamingu międzynarodowym, gdzie w ponad 120 krajach na świecie połączenia przychodzące są bezpłatne. To prawie 40 państw europejskich i dwa razy więcej na całym świecie. Dodatkowo SimPASS oferuje bardzo atrakcyjne stawki za połączenia.

1_1338__YSP1

Kolejną usługą dającą możliwość ograniczenia kosztów to pakiet „FAMILY PACK”, gdzie połączenia pomiędzy kartami YELLOW SimPASS to tylko 0,19€ za minutę, śledząc dalej taryfy, można naliczyć ponad 90 krajów, w których połączenia wychodzące kosztują w granicach 0.29€ – 0.55€ za minutę, co w większości przypadków jest kosztem o ponad połowę niższym od standardowej oferty roamingowej.

SimPASS zwiększyła żywotności karty pomiędzy doładowaniami do 15 miesięcy, klienci mają możliwość wyboru doładowań w wysokościach nominalnych 10€, 20€ oraz 50€. Co ważne, jak w przypadku innych kart typu  pre-paid, klient  nie wiąże się żadną umową z firmą i nie płaci abonamentu, a konto doładowuje według własnych potrzeb. Wysoką jakość połączeń zawdzięcza systemowi, dzięki któremu, wyszukuje najsilniejszego operatora w danym kraju.

Inne atuty to całodobowa infolinia w języku polskim, gdzie pierwsze trzy minuty niezależnie od miejsca, z którego dzwonimy są bezpłatne. W przypadku zgubienia telefonu wraz z kartą, SimPASS daje  możliwość odtworzenia karty SIM YELLOW SimPASS z poprzednim numerem. Ponadto SMS-y wysyłane z menu karty na cały świat kosztują tylko 0.11€

Simpass proponuje również ciekawe rozwiązanie jakim jest Family Pack. Jest to zestaw dwóch kart, szczególnie przydatny, gdy jedna osoba zostaje w kraju, a druga wyjeżdża za granicę. Zgodnie z wcześniej opisywaną taryfą, płaci tylko osoba dzwoniąca według stawki 0.19€/min, ułatwieniem dla klienta jest to, że w ofercie „FAMILY PACK” otrzymuje dwa kolejne numery różniące się od siebie tylko jedną cyfrą.

Gdzie kupić – karta dostępna jest już u wybranych operatorów turystycznych oraz biurach podróży na terenie całego kraju.

Więcej informacji można zaleźć na stronie firmy SimPASS.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118