Zarząd PSP

 • mirek_gorski

  Mirek Górski

  Prezes PSP

  Przede wszystkim zajmuje się organizacją ligi  PLMP i zadań motoparalotniowych w PSP, a także współpracuje z Aeroklubem Polskim i innymi organizacjami zrzeszonymi w Związku.

 •  

  20961_1358250037285_1097055_n

  Michał Smyk

  Wieprezes Zarządu

  Michał jest (jedynym) lotniarzem w składzie zarządu i oczywiście głównie zajmuje się „sztywniakami” – m.in. prowadzi Lotniowy Puchar Przelotowy.

   

 • karolina_kociecka

  Karolina Kocięcka

  Członek Zarządu PSP

  Karolina przede wszystkim zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz koordynuje PLP. Niedawno przejęła także dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

              

 • grzegorz_siwik

  Grzegorz Siwik

  Sekretarz

  Grzegorz to nasz latający prawnik. Reprezentuje nas przed różnymi urzędami i trzyma rękę na pulsie przepisów dotyczących naszych sportów. W razie potrzeby służy też swoją radą pilotom potrzebującym pomocy prawnej.

 • pawel_warzybok

  Paweł „Sułtan” Warzybok

  Skarbnik

  Sułtan zajmuje się działką marketingu. To dzięki niemu wszyscy członkowie PSP mogą korzystać z karty rabatowej. Jest także odpowiedzialny za kontakty z producentami, organizuje PLMP oraz zajmuje się działalnością bieżącą, m.in. organizując mapy lotnicze dla paralotniarzy.

 • mateusz_lubecki

  Mateusz SP8EBC Lubecki

  Członek Zarządu

  Mateusz jest inżynierem elektrykiem, na paralotni lata od 2012 roku. Oprócz lotnictwa jego wielką pasją jest radioamatorstwo, zajmuje się również programowaniem, sterownikami mikroprocesorowymi i ogólnie pojętą automatyką. Jego działką w PSP jest obsługa sieci radiowej, rozwijanie projektu stacji pogodowych oraz inne, typowo techniczne zagadnienia.

          


 • lb_zjawin

  Henryk Zjawin

  Członek Zarządu

  W PSP zajmuje się pomocą przy PLP, kontaktem z innymi stowarzyszeniami, jest swoistym łącznikiem. Dobra pomocna dusza.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118