Depułtycze Królewskie – PLMP i nie tylko

Serdecznie zapraszamy na zawody paralotniowe współorganizowane przez KSP i PSP i PTP, pod patronatem Prezydenta Miasta Chełma i Rektora PWSZ w Chełmie, które odbędą się w dniach 6-8 września 2013, na lotnisku w Depułtyczach Królewskich k/Chełma.

Oficjalne rozpoczęcie w piątek 6-go o godzinie 17:00 a zakończenie w niedzielę 8-go o godzinie 12:00

Planujemy rozegranie zawodów dla pilotów „swobodnych” PG a także kolejnej edycji PLMP dla pilotow „napędowych” (PPG/PPGG).

Wszystko w tym samym miejscu i terminie!

Miejsce rozgrywania zawodów: lotnisko Depułtycze Królewskie k/Chełma,

Gospodarz imprezy: Krasnostawskie Stowarzyszenie Paralotniowe

Rejestracja na zawody odbywa się za pomocą TEGO FORMULARZA  i jest możliwa do dnia 03.09.2013 (włącznie). Po tym terminie rejestracja będzie możliwa w biurze zawodów w dniu rozpoczęcia imprezy (uwaga: wyższe wpisowe!).

Ponieważ organizacja takich imprez wymaga wielu przygotowań w tym zapewnienia odpowiedniej ilości noclegów, jedzenia, identyfikatorów, przepustek itp. bardzo prosimy o rejestrację przez internet – to znaczne ułatwienie i z góry dziękujemy za zrozumienie.

Dla osób które zarejestrują się przez w/w formularz i wpłacą wpisowe przelewem – w terminie i na numer konta KSP, podany w mailu wysłanym po rejestracji, jest zniżka i wpisowe wynosi 200 PLN !!!
Wpisowe 300 pln jest dla osób dokonujących rejestracji w biurze zawodów w dniu rozpoczęcia imprezy.

W cenę wpisowego wliczone jest:
– wyżywienie (2 śniadania, 2 obiadokolacje),
– zakwaterowanie ( 2 noclegi w bursie w Chełmie, ulica),
– dostęp do sal i hangaru (sala gimnastyczna, sala na lotnisku, hangar do przechowania sprzętu ppg/ppgg)
– obsługa zawodów (mapy, numery startowe, obsługa sędziowska).

Dla osób towarzyszących (nie zawodników), koszt udziału w imprezie to 150pln /os w tym wyżywienie i zakwaterowanie ale konieczne jest podanie liczby osób towarzyszących przy rejestracji  – inaczej wpisowe w biurze w dniu zawodów wyniesie również 300 pln/os.

Dla pilotów PG będzie dodatkowa opłata za hole i ewentualną zwózkę.  Koszt za hol nie przekroczy 20 pln i będzie uzależniony od ilości uczestników.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt:

 • zawody PPG – Tomasz Surma: surmat @ gmail.com
 • zawody PG – Mariusz Nowacki: psp.mariusz @ gazeta.pl
 • wpisowe/zakwaterowanie/wyżywienie: Kazimierz Anielak: anielak @ ch.onet.pl

Serdecznie zachęcamy do udziału w zawodach wszystkich pilotów – zwłaszcza tych, którzy jeszcze nigdy w zawodach nie brali udziału. Udział w takiej imprezie, to okazja do doskonalenia umiejętności. Liczymy również, że przy Waszym licznym udziale powstanie cykl  imprez integrujących środowisko (PG i PPG/PPGG).

Przypominamy, że udział w zawodach PLMP umożliwia start do wybranych przez siebie konkurencji: nawigacja, ekonomia, sprawnościowe a każda z nich ma odrebną klasyfikację (ranking).

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

Tomek Surma

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118