Ostatnia edycja PLMP 2013 już za tydzień

W dniach 4-6 października rozegramy ostatnią edycję zawodów z cyklu PLMP 2013. Zawody odbędą sie na lotnisku w Michałkowie koło Ostrowa Wilekopolskiego (EPOM). Jest to ostatnia szansa na zdobycie punktów do rankingu. To chyba również, ostatnie takie zawody motoparalotniowe w sezonie 2013, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału.

Rejestracja internetowa odbywa sie do dnia 2 października na naszej stronie internetowej.

Wpisowe na zawody (dla zawodników), wyniesie najprawdopodobniej 110 pln – trwają jeszcze ostatnie ustalenia po stronie gospodarzy. Wpisowe obejmuje koszty związane z organizacją zawodów, t-shirt, oraz imprezę integracyjną. Dla osób towarzyszących koszt udziału będzie niższy o około 50 pln bo tyle wynoszą koszty organizacyjne zawodów (mapy, numery, obsługa sędziego analizującego tracki i obliczającego wyniki itp.).

Istnieje możliwość zakwaterowania: na lotnisku, kontakt: Bartek Nowicki 667766676, lub w Zajeździe Hacjenda albo Hotelu Podjadek w Ostrowie Wielkopolskim (około 4-5 km od lotniska). Na czas zawodów mamy do dyspozycji hangar na sprzęt, oraz biuro zawodów.

Zawody poprowadzi trener kadry narodowej Adam Paska. Rejestracja zawodników w piątek od godziny 18-tej w biurze zawodów na lotnisku. Pierwsza odprawa o godzinie 20-tej.

Zapraszamy.

Uwaga do regulaminu:

W związku z zapytaniem o interpretację zapisów w Regulaminie PLMP, Część I, pkt. 5. Sprzęt i wyposażenie, podpunkty 5.7 i 5.8, mówiące o ilości sprzętu zgłaszanego do zawodów, informujemy, że istnieje możliwość zgłoszenia do zawodów dwóch paralotni i napędów, z czego tylko jeden komplet może być wykorzystany w konkurencjach klasycznych: nawigacja, ekonomia, sprawnościowe. Do konkurencji slalomowych (sprawnościowych), ale rozgrywanych na pylonach, zawodnik może dokonać dowolnego wyboru konfiguracji z dwóch zgłoszonych przy rejestracji.

Tomek Surma

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118