Slalomania w Częstochowie – zapraszamy!

Po raz kolejny w tym roku, wesprzemy zmagania pilotów latających z napędami, fundując nagrody pieniężne. Poprzednia nagroda 1.000 PLN, była ufundowana dla zwycięzcy Mistrzostw Polski w Chełmie w klasie PF1 (którym został Grzegorz Krzyżanowski) – jeszcze raz gratulujemy Grzegorzowi zwycięstwa!

Fot. Paweł Kozarzewski, www.lojak.pl
Fot. Paweł Kozarzewski, www.lojak.pl

Na zawody „Rudniki – Slalomania 2012”, Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe ufunduje dwie nagrody pieniężne w kwocie po 500 pln. Tym razem, są one przeznaczone WYŁĄCZNIE DLA CZŁONKÓW PSP i zostaną wręczone dla najlepszych pilotów naszego Stowarzyszenia, w klasach:

 • PF1 (ppg – jednoosobowa – start z nóg),
 • PL1 (ppgg – jednoosobowa – start na kółkach- trajka).

Premiowane będą najwyższe miejsca, zajęte przez członków PSP, w klasyfikacji końcowej zawodów „Rudniki – Slalomania 2012”. Jeżeli będą wyłonieni zwycięzcy w obydwu klasach, każdy z nich otrzyma po 500 pln brutto. W przypadku braku zwycięzcy w danej klasie, pula nagród zostanie przydzielona na pozostałą klasę i podzielona pomiędzy zawodnikami zajmującymi odpowiednio:

 • drugie miejsce – 300 pln
 • trzecie miejsce – 200pln.

Warunkiem otrzymania nagród jest oczywiście przynależność do PSP i opłacenie składki członkowskiej za 2012 rok, najpóźniej do dnia 5 października 2012 włącznie (dzień rozpoczęcia zawodów). Wesprzemy finansowo również Organizatorów tej imprezy, dlatego  zapraszamy do licznego udziału i rywalizacji o nagrody!

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118