Zakończenie PLMP 2013 – zaproszenie

W związku z zakończeniem rozgrywek Polskiej Ligi MotoParalotniowej w 2013 roku, mamy zaszczyt zaprosić:  Zawodników, Gopodarzy, Sponsorów, Sędziów, Sympatyków i każdego kto przyczynił się do tego sukcesu, na uroczystość dekoracji Zwycięzców.

Uroczystość odbędzie się w dniu 9 listopada 2013, w Skarżysku Kamiennej w Miejskim Centrum Kultury. Początek o godzinie 18:00.

Patronat honorowy sprawuje Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Pragniemy zaznaczyć, że jest to historyczne wydarzenie, jako że do tej pory, ta forma rywalizacji nie występowała w motoparalotniach.

Dla mniej zorientowanych, w ramach przypomnienia: zawody były rozgrywane w różnych miejscach w kraju i składały się z różnych typów konkurencji: nawigacyjnych, ekonomicznych i sprawnościowych. Do tych ostatnich zaliczamy rownież bardzo widowiskowe latanie slalomowe.

Zgodnie z regulaminem PLMP, oraz w ramach rankingu publikowanego na stronie internetowej Sport PSP, udekorujemy zwycięzców za ich osiągnięcia, w każdej z konkurencji i dla każdej z klas.

Chętnych do wzięcia udziału, zapraszamy do zgłaszania się za pomoca formularza.

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego, Paramotor Team Poland oraz Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej,  Serdecznie zapraszamy!

Tomek Surma

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118