Antofaya Expeditions – Chile i Argentyna

Od dziecka był przyzwyczajony do podróży. Jak tylko skończył studia zaczął podejmować zlecenia we wszystkich zakątkach Europy, a potem świata. Mieszkał, pracował lub studiował w ponad 40 krajach, od Malawi po Belize, od Libanu po Mozambik. Podczas pierwszej afrykańskiej wyprawy do oazy Ghadames na libijskiej Saharze zakochał się w pustyniach i ta fascynacja doprowadziła do samotnej podróży przez Afrykę, od Kapsztadu do Kairu. Zawsze podróżuje z aparatem, a jego zdjęcia można podziwiać m.in. na prowadzonym przez niego blogu.

Obecnie Jarek Wieczorek rezyduje głównie w Chile i stamtąd organizuje fantastyczne wyprawy po kontynencie południowoamerykańskim. Relacje z wcześniejszych ekspedycji można przeczytać na jego stronie Antofaya Expeditions.

Ufundowana przez Jarka nagroda będzie rozlosowana pośród zawodników klasy sport biorących udział w Mistrzostwach Polski.

Będzie to zniżka 50% na jedną wybraną wyprawę:

 • Nad Pustynią Atacama – paralotniowa wyprawa do Chile (listopad 2014).
 • Latajac z kondorami – paralotniowa wyprawa po Argentynie (grudzień 2014).

Cena takiej wyprawy to około 6,5 tys. złotych, więc 50% to całkiem pokaźna suma.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118