Dostęp do Starego ZEFIRa

Czołem!

Jesteśmy w trakcie wdrażania nowego ZEFIRa. Jak pewnie wszyscy idzie wolniej niż pierwotnie zakładaliśmy, głównie przez problemy z integracją z przelewy24. Operator zastrzega niestety sobie trochę czasu na pełną aktywację naszego konta ze swojej strony, również przez inspekcję naszego systemu od strony użytkownika. A że nie jesteśmy dla nich klientem numer jeden no to cóż… :/

Nie zmienia to jednak faktu, że stary ZEFIR musi zostać 🙂 i zostanie 🙂

Obecnie jest on dostępny i będzie docelowo dostępny pod adresem: https://old.zefir.psp.org.pl/

Teraz krótka informacja na temat aktualnego stanu. Ze względu na opóźnienia z nowym ZEFIRem jego stara wersja jest w pełni dostępna w trybie odczyt/zapis. Składki na nowy rok są zdefiniowane i mogą być 'normalnie’ deklarowane i płacone (maile z informacją dochodzą). Jeżeli ktoś z was potrzebuje kupić KL na pojedyncze dni w lutym może to zrobić przy użyciu linku powyżej. Przed ostatecznym i definitywnym uruchomieniem nowego ZEFIRa wszystkie opłacone składki na rok 2020 zostaną przez nas ręcznie przeniesione. Wszystkie wykupione wcześniej polisy KL i OC zachowują normalną ważność do końca lutego bez względu na zmiany systemowe.

Polisy KL kupowane na dni, do końca lutego 2020 będą dostępne wyłącznie przez starego ZEFIRa, ponieważ są one 'podpięte’ do naszej starej polisy głównej na rok 2019. Od marca zaczynają się nasze nowe polisy OC, NW i nowe 'dniowe’ polisy KL i te będą dostępne viagra koupit w nowym systemie. Zwracamy przy tym uwagę, że jeżeli ktoś potrzebuje KL na ciągły okres obejmujący przełom lutego i marca to będzie musiał rozbić to na dwie części. Dni w lutym będzie musiał wykupić w starym zefirze a dni w marcu w nowym.

action01

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118