GoFly (polski) projekt

GoFly Project V4 to kolejne świetne urządzenie, które łączy w jednej obudowie funkcje GPSa i wariometru, ma fantastycznie czytelny w słońcu ekran (E-ink), a jednocześnie jest przystępne cenowo. GoFly powstaje za oceanem, ale jest dziełem polskiej myśli technicznej ;). Jarek już od dłuższego czasu pracuje nad różnymi ułatwieniami dla naszego latania, zwłaszcza nad urządzeniami dedykowanymi do LK8000 i XCSoar.

GoFly V4 jego to najnowszy projekt – połączenie 5″ czytnika z technologią e-papieru z odbiornikiem GPS, dźwiękowym wario i programem XCSoar. Wszystko w jednej zgrabnej i ochronnej obudowie.

GoFly jest wyposażone w dodatkową baterię 3500 mAh, co w połączeniu z baterią oryginalną daje w sumie 4500 mAh, a to się przekłada na ponad 20 godzin lotu. Do ładowania, wgrywania map i zgrywania tracków służy port micro USB, a wewnętrzna karta 2GB oferuje dużo miejsca na mapy i zapisywane trasy.

A po wylądowaniu można sobie poczytać książkę, czekając na zwózkę.

GoFly V4 będzie jedną z nagród na tegorocznych Mistrzostwach Polski.

Więcej informacji na stronie GoFly Instruments

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118