Konkurs Simpass

Chcesz jeździć na latanie po całym świecie i nie płacić kokosów za telefon? Pomoże w tym karta Yellow Simpass, którą można wygrać w naszym konkursie. Yellow Simpass to międzynarodowa prepaidowa karta SIM, która umożliwia podróżującym zmniejszać koszty rachunków z telefonów komórkowych. W 124 krajach pozwala na całkowicie bezpłatne połączenia przychodzące – m.in. w całej Europie, nie tylko UE (no, poza Andorą, ale tam się nie lata:) oraz np. w Australii, RPA, Argentynie, Chile, Indiach czy Japonii. W tych samych krajach, posiadając 2 karty simpass, możesz między nimi rozmawiać za €0,19/min. Dla osoby dzwoniącej z Polski na numer YSP połączenie kosztuje tyle, co do Unii Europejskiej.

Więcej informacji na stronie Yellow Simpass,

Konkurs polega na stworzeniu komiksu/mema/demota/czy-jak-go-tam-zwał z jedną z fotek z naszych galerii Mistrzostw Polski/Polish Open. Należy w jednej z galerii wybrać jedno zdjęcie (po otworzeniu go trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Zapisz grafikę jako”), dodać śmieszny, ciekawy, filozoficzny… tekst. Obrazek należy przesłać nam albo przez naszego Facebooka (nie musicie go polubiać), albo na adres email (sport@psp.org.pl).

Autorzy trzech najlepszych obrazków otrzymają od nas po jednej karcie Yellow Simpass o wartości 70 zł z doładowaniem €5 – jeden zostanie wyłoniony na podstawie liczby lajków na naszym profilu fb, a dwóch wyłoni team organizacyjny MP.

Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2014, dnia rozpoczęcia Paralotniowych Mistrzostw Polski.

konkurs_simpass

A tutaj adresy przykładowych generatorów memów, które mogą się przydać przy tworzeniu obrazka.

Memegenerator

Memebuilder

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118