Liga rusza w kwietniu

Znamy już większość organizatorów, miejsc i terminów PLP 2014. Ruszamy za dwa tygodnie, tradycyjnie w Beskidzie Wyspowym. Na prośbę organizatora lokalnego dajemy możliwość rozpoczęcia zawodów w piątek, gdyż staramy się różnymi sposobami poszerzać szanse na rozegranie jak największej liczby konkurencji. Może, gdy będzie prognozowany dobry warun, uda Wam się wyrwać dodatkowo na ten jeden dzień. W związku z tym zostanie wprowadzona drobna zmiana do regulaminu punktacji edycji – do klasyfikacji końcowej będą brane i tak maksymalnie 2 konkurencje.

Kolejne planowane edycje to Beskidy (być może już na przerwę majową), Michałków, Karkonosze oraz (jeszcze czekamy na oficjalne potwierdzenie) Krasnystaw.

W związku z tym, że otrzymaliśmy głosy, że nie wszyscy lubią za wyciągarką, a nie wszyscy czują się dobrze w górach, w tym wyłonimy także zwycięzcę polskich gór i zwycięzcę polskich nizin.

W ciągu kilku dni zostanie zaktualizowany regulamin na ten sezon (zmiany są kosmetyczne) i wtedy także zostanie uruchomiona rejestracja.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118