Nowości na nadchodzący sezon

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon paralotniowy, a jak co roku zapraszamy do przelatania go z Polskim Stowarzyszeniem Paralotniowym. Efekt skali (ponad 600 członków w zeszłym sezonie) pomaga nam w prowadzeniu rozmów z ubezpieczycielami, ale i również np. z wydawcą jedynej polskiej gazety paralotniowej. Dla naszych członków w nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy trochę nowości.

Pierwsza – to możliwość zaprenumerowania przez każdego członka PSP prenumeraty magazynu Vario w specjalnie przygotowanej dla nas cenie. Za cztery kolejne numery Vario członkowie PSP będą płacili 42 zł. Nowa funkcjonalność powinna się pojawić w ZEFIR w poniedzialek.

Drugą nowością, jest długo oczekiwane, poszukiwane i negocjowane ubezpieczenie dla paralotniarzy latających PPGG. Dostaliśmy w końcu wiążącą ofertę od dużego ubezpieczyciela. Szczegóły podam na początku przyszłego tygodnia po podpisaniu wiążącej umowy. Pozostałe ubezpieczenia będą sukcesywnie od poczatku przyszłego tygodnia wprowadzane w ZEFIR i wtedy podam pełną ofertę.

Serdecznie zapraszam do wstępowania do naszego Stowarzyszenia!

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118