PMP 2 runda – rozpoczynamy zgodnie z planem

Rozpoczynamy zawody planowo, czyli w czwartek. Decyzja co do miejsca pierwszej konkurencji będzie podana na stronie zawodów oraz na Facebooku w środę po południu.

Rejestracja odbędzie się w dniu 9 lipca (środa) w godzinach 19-21, a także w czwartek rano – jeżeli będziemy jechać na Stranik, to od 7 do 8 rano, a jeżeli zostaniemy w Szczyrku, to od 8 do 9 rano. Na biuro zawodów użyczyła nam miejsca Szkoła Bezpiecznego Latania – drewniany budynek po prawej stronie od wyciągu. (Parking tuż przy szkole jest płatny 10 zł/dobę.)

Wszystkie osoby, które dojadą dopiero w czwartek rano, proszę o kontakt – wystarczy sms z informacją, że będzie się brało udział (tel. 601072702). Jutro rano opublikuję na stronie formularz rejestracyjny, który będzie można wydrukować i wypełnić, żeby móc szybciej zarejestrować się na miejscu.

Punkty zwrotne będziemy wgrywać podczas rejestracji (i taką formę preferujemy), ale do urządzeń bazujących na LK czy XCSoar możecie sobie wgrać punkty ze strony. Uwaga – do dzisiaj były wprowadzane drobne zmiany w punktach (dodana meta L12 i L13), więc proszę wgrajcie sobie najświeższe pliki.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118