Podziękowania

W imieniu ponad 1000 paralotniarzy skupionych w Polskim Stowarzyszeniu Paralotniowym, serdecznie dziękujemy naszym latającym kolegom redaktorom Radkowi Brzózce (TVP1) oraz Jurkowi Gumowskiemu (Rzeczpospolita), za wsparcie medialne jakiego udzielili naszej koleżance Natalii Kowalskiej -organizatorce festynu lotniczego w miejscowości Czarże.

Chłopaki wykonali super pracę , dzięki której Natalia nie jest już bezimienną ofiarą a wynikami jej sprawy  interesują się już dziennikarze z całej Polski, bez podziału na stację jaką reprezentują.

Dzięki takiej postawie nie tylko naszych kolegów ale i całego środowiska  medialnego, jest szansa, że inicjatywa organizowania wszelkiego rodzaju imprez lotniczych będzie się w dalszym ciągu rozwijała i nie będzie niszczona w zarodku, poprzez prywatne działania niedorozwiniętych emocjonalnie ludzi.

Wspaniale jest wiedzieć, że są wśród nas takie osoby jak Wy, na których w trudnych chwilach można polegać.

Serdecznie dziękujemy!
Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118