Polska Liga Paralotniowa – Borsk

Dzięki pracy oraz zaangażowaniu kolegów z GCG i przy współudziale PSP w dniach 14-15.07.07 odbędzie się nizinna edycja Polskiej Ligi Paralotniowej. Termin zapasowy za dwa tygodnie. Potwierdzenie terminu rozegrania tej edycji zostanie finalnie podane do wiadomości w piątek (13.07.07) na stronie GCG i liście dyskusyjnej pl.rec.paralotnie.

Kierownikiem Zawodów jest kol. Marek Pietracha, sędzią Viking. Do dyspozycji zawodników będzie 5 wyciągarek ( 3 z GCG, 1 od Vikinga, 1 od PSP ). Koszt uczestnictwa wynosi 70 zl. Dla czlonkow GCG oraz PSP przewidziano zniżkę w wyskosci 10 zl.

UWAGA. Organizatorzy nie przygotowali zwózki z trasy, niemniej są osoby które zadeklarowały możliwość odpłatnego zwiezienia zawodników z trasy. (Zapewnienie zwózki z trasy podniosło by koszty uczestnictwa do około 200 zł)

Dodatkowe informacje zwiazane z wymaganiami formalnymi oraz zakwaterowaniem są tutaj http://www.paralotnie.nid.pl/plp.php

Organizator lojalnie uprzedza, że nie zezwoli na start osobie nie posiadającej kompletu uprawnień. Wykaz dokumentow wymaganych na lotnisku w Borsku tutaj http://www.paralotnie.nid.pl/borsk.php

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118