Pomoc dla Isia

Nasz kolega Isiu, świetny pilot – uległ wypadkowi, zawadził o czubek drzewa i stało się… Bardzo chcemy mu pomóc !!!

Fundusz Rehabilitacji będzie mu potrzebny na zabiegi i specjalistów ale to za jakiś czas. Dziś potrzebna mu jest nasza solidarna pomoc przeznaczona na jego codzienne potrzeby. Przez parę miesięcy będzie wyłączony z normalnego życia. Dzięki szybkiej inicjatywie Grzegorza Olejnika na stroniehttp://www.kkp.paragliding.pl/news/isiu.php podany jest nr. konta na które wpłynęło już sporo kasy. Są także dwie aukcje charytatywne, w których wystawcy deklarują przekazanie wylicytowanych kwot Isiowi. Aukcja1 (zakończona)Aukcja2 (zakończona).

Zarząd PSP postanowił przekazać wszystkie wpłaty wpływające na nasze konto pod hasłem 'Isiu’ do dyspozycji Karkonoskiego Klubu Paralotniowego. To KKP było pierwszym inicjatorem pomocy  (za co bardzo im dziękujemy). W całej tej sprawie najważniejsze jest to, by nie zostawić Isia samego.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie w pierwszych minutach i w następnych miesiącach.

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118