Szkolenie Komisarzy Sportowych na Paragiełdzie

Zapraszamy na szkolenie Komisarzy sportowych, które odbędzie się 26 marca 2011 w godzinach 10:30-11:30 podczas tegorocznej Paragiełdy w Warszawie. Szkolenie poprowadzi Karolina Kocięcka, członek podkomisji paralotniowo-lotniowej międzynarodowej federacji lotniczej FAI.

Na potrzeby szkolenia PSP przetłumaczyło Kodeks Sportowy FAI (do ściągnięcia po kliknięciu w ilustrację) – tłumaczenie to zostało zatwierdzone przez Komisję Paralotniową i Lotniową AP. Chcemy przede wszystkim zachęcić na nowo pilotów do ustanawiania rekordów Polski, a być może i Europy – mamy do tego bardzo dobre warunki! Komisarze sportowi są niezbędni do potwierdzania zgodności lotów rekordowych z obowiązującymi przepisami – są oni oficjalnymi obserwatorami prób rekordowych – więcej dowiecie się na szkoleniu.

Na ukończeniu są także rozmowy z Aeroklubem Polskim w sprawie licencjonowania Komisarzy sportowych – damy Wam znać, jak tylko będą ustalone szczegóły.

Przypominamy, że Paragiełda odbędzie się w weekend 26-27 marca 2011 r. w

Obiektach sportowych Wojskowej Akademii Technicznej
ul. Kartezjusza 1 (Bemowo)
Warszawa

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118