Zapasy od Aerosa dla najlepszych

Rusłan Buszczak, przedstawiciel na Polskę m.in. firm Aeros, Ava i SOL Paragliders wspiera Mistrzostwa Polski już od wielu lat. Tym razem ufundował dla nas wspaniałe nagrody – 2 zapasy SX firmy Aeros. Są to bardzo nowoczesne konstrukcje, charakteryzujące się małą wagą, wynoszącą w rozmiarze M tylko 1,7 kg. Zapasy dostępne są w trzech rozmiarach, a maksymalne obciążenie największego wynosi 140 kg. Warto dodać, że zapasy są dostępne w wersji zarówno dla paralotni, jak i lotni.

Wszystkie rozmiary przeszły testy certyfikacyjne zgodnie z normami EN i LTF. Więcej informacji, a także filmy z testów oraz z instrukcją składania na stronie producenta.

Podobnie jak w zeszłym roku, Rusłan będzie także sponsorem cienia na startowisku i lądowisku w postaci pięknych namiotów SOLa, a także wielu paralotniowych gadżetów od firm SOL Paragliders i Ava Sport.. Dziękujemy!

Karolina Kocięcka

Członek zarządu PSP. Zajmuje się częścią sportową – organizuje m.in. Paralotniowe Mistrzostwa Polski oraz niektóre edycje PLP. Prowadzi dział bezpieczeństwa, gdzie zbierane są dane dot. zdarzeń niebezpiecznych. Jest głównym administratorem strony PSP.

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118