Zaproszenie na stoisko PSP

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego ponownie serdecznie zaprasza wszystkich do stoiska informacyjnego PSP podczas PARAGIEŁDY w Wołominie 23-25 marca 2007 r. Dzięki uprzejmości Gekon Glide Club również dla nas znalazło się miejsce, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy do odwiedzenia tej z roku na rok coraz lepiej rozwijającej się giełdy.

Głównym celem obecności podczas Paragiełdy jest bezpośrednie spotkanie się członków Zarządu ze środowiskiem, przyjmowanie propozycji działań dla środowisk lokalnych które może wesprzeć PSP. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju dyskusje i wnioski, którymi Zarząd PSP będzie mógł zająć się w ramach swojej działalności. Postaramy się również przedstawić podjęte działania i inicjatywy PSP.

Zapraszamy również przedstawicieli innych organizacji o przybycie i podjęcie bezpośrednich rozmów w sprawie powołania Federacji lub Zrzeszenia się organizacji Paralotniowych i Lotniowych w Polsce.

Będzie można na miejscu również zapisać się do PSP.

Na naszym stoisku będzie można również zasilić Fundusz Wspierania Rehabilitacji Paralotniarzy.

Za Zarząd

Mirek Górski

Zbigniew Gotkiewicz

Czyli gotek - założyciel PSP, lata od zawsze, startuje w zawodach, testuje skrzydła, uczy latać, ekspert od spraw bezpieczeństwa

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118