PLP Michałków rejestracja i nagrody

Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe ufundowało nagrody pieniężne dla zwycięzców klasyfikacji generalnej PLP w Michałkowie które odbędą się w najbliższy weekend.
Za zajęcie pierwszego miejsca pilot otrzyma 600 zł, drugiego miejsca 400 zł, trzeciego miejsca 200 zł.

Członkowie PSP będą mogli wykonać dwa hole dziennie na koszt naszego stowarzyszenia dzięki pozyskanemu przez nas sponsorowi firmie Lotto.Prosimy o dokonywanie rejestracji. Piloci niezarejestrowani na naszej stronie proszeni są o kliknięcie pola rejestracja i wypełnienie danych. Piloci już zarejestrowani muszą wejść w edycje profilu i tam wybrać udział w zawodach PLP Michałków.

Punkty zwrotne udostępnimy już niedługo. Do urządzeń typu garmin, flymaster, compeo, będę wrzucane punkty podczas rejestracji pilotów.

W trakcie weekendu planujemy wykonanie kilku fajnych zdjęć z pięknymi  hostessami, które będą pomagały w trakcie zawodów.
Mamy nadzieję, że jedno z tych zdjęć trafi na okładkę naszego corocznego kalendarza. Każdy pilot ma szansę znalezienia się na okładce ponad 1000 kalendarzy.

Liczba pilotów ograniczona do 30 osób.

Mariusz Nowacki

Prezes PSP. W stowarzyszeniu zajmuje się tematem ubezpieczeń oraz Polską Ligą Paralotniową. Zawodowo inżynier budownictwa. Inne pasje: pływanie na wakeboard, fotografia lotnicza

 • email: psp@psp.org.pl

  Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe
  ul. Nad Wisłą 4A, 04-987 Warszawa

  NIP 527 251 23 14
  REGON 140534339
  KRS 0000236118